BIP Starostwa Powiatowego w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Kampania „Biała Wstążka”

Starostwo Powiatowe w Piszu i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu włączyło się po raz drugi w Kampanię „Biała Wstążka”. Kampania ta prowadzona jest w ponad 55 krajach świata. To największa na świecie akcja będąca symbolem sprzeciwu dotyczącego przemocy stosowanej wobec kobiet. Kampania trwa od 25 listopada 2014 r. do 10 grudnia 2014 r. W dniu 29 listopada 2014 r. na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zostanie zorganizowana akcja „Otwartych Drzwi”.
W tym dniu w godzinach 1000 do 1400 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu, ul. Piaskowa 2, pracownicy Centrum będą udzielali indywidualnych porad osobom dotkniętym przemocą.
Noszenie „Białej Wstążki” ma być symbolem sprzeciwu wobec przemocy, a także osobistym zobowiązaniem noszącego ją, że nigdy nie będzie stosować, akceptować lub milczeć na temat przemocy.

Przerwij przemoc w swojej rodzinie
Jeśli szukasz pomocy zgłoś się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu. Otrzymasz bezpłatną pomoc prawną, psychologiczną i mediatora rodzinnego, a w uzasadnionych sytuacjach schronienie w Ośrodku Interwencji Kryzysowej dla ofiar przemocy w rodzinie.
Pliki do pobrania:
Data powstania: poniedziałek, 24 lis 2014 14:41
Data opublikowania: poniedziałek, 24 lis 2014 14:43
Opublikował(a): Magdalena Kleczkowska
Zaakceptował(a): Magdalena Kleczkowska
Artykuł był czytany: 1460 razy