BIP Starostwa Powiatowego w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Ogłoszenie o zamówieniu - Or.272.1.11.2020

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, kserokopiarki oraz dysków do macierzy. CZĘŚĆ I – Dostawa sprzętu komputerowego CZĘŚĆ II – Dostawa drukarek CZĘŚĆ III – Dostawa kserokopiarki CZĘŚĆ IV – Dostawa dysków do macierzy

Platforma zakupowa

 

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Marketplanet
e-Zamawiający, która będzie podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

 

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji, czy innych aspektów technicznych platformy. Centrum Wsparcia Klienta dostępne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. +48 22 576 87 90 lub pod adresem oneplace@marketplanet.pl , gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

 

Wejście na platformę poprzez link

 

https://powiat-pisz.ezamawiajacy.pl

Pliki do pobrania:
Data powstania: piątek, 30 paź 2020 12:01
Data opublikowania: piątek, 30 paź 2020 12:09
Data przejścia do archiwum: wtorek, 1 gru 2020 08:04
Opublikował(a): Marzena Wójcik
Zaakceptował(a): Marzena Wójcik
Artykuł był czytany: 313 razy