BIP Starostwa Powiatowego w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Przeterg nieograniczony - Or.272.1.9.2020

Przedmiotem zamówienia jest usługa bankowa związana z udzieleniem przez bank kredytu długoterminowego w walucie polskiej w wysokości 7.000.000zł (słownie: siedem milionów złotych) z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Piskiego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów.

Platforma zakupowa

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Marketplanet
e-Zamawiający, która będzie podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

 

 

 

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji, czy innych aspektów technicznych platformy. Centrum Wsparcia Klienta dostępne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. +48 22 576 87 90 lub pod adresem oneplace@marketplanet.pl , gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

 

 

 

Wejście na platformę poprzez link

 

https://powiat-pisz.ezamawiajacy.pl

 

 

Pliki do pobrania:
Data powstania: poniedziałek, 28 wrz 2020 11:55
Data opublikowania: poniedziałek, 28 wrz 2020 12:02
Data przejścia do archiwum: poniedziałek, 2 lis 2020 08:52
Opublikował(a): Marzena Wójcik
Zaakceptował(a): Marzena Wójcik
Artykuł był czytany: 324 razy