BIP Starostwa Powiatowego w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Ogłoszenie o przetargu - Or.272.1.8.2020

Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi skanowania państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego prowadzonego w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Piszu oraz włączenie dokumentów do systemu Ośrodek.

Platforma zakupowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Marketplanet
e-Zamawiający, która będzie podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji, czy innych aspektów technicznych platformy. Centrum Wsparcia Klienta dostępne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. +48 22 576 87 90 lub pod adresem oneplace@marketplanet.pl, gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

 

Wejście na platformę poprzez link

https://powiat-pisz.ezamawiajacy.pl

 

 

Data powstania: wtorek, 15 wrz 2020 14:21
Data opublikowania: wtorek, 15 wrz 2020 14:35
Data przejścia do archiwum: poniedziałek, 2 lis 2020 08:52
Opublikował(a): Marzena Wójcik
Zaakceptował(a): Marzena Wójcik
Artykuł był czytany: 403 razy